Величезні ляльки що зустрінуть Ваших гостей, клієнтів або розважать дітей. Гарантуємо м'якенькі обнімашки та яскраві фото на згадку!

Велетень для зустрічі гостей - є невід'ємною частиною великого свята! Різнобарвні, смішні і захоплюючі. Вони можуть і розважити Ваших діток і гостей водночас.
Новинка! Ангельська пісня у виконанні ходулістів-музикантів!

Щоб батьки відпочили, а дітки сповна насолодились святом радимо замовити ігрову кімнату з аніматором, мішкою Тедді та купою цікивих ігор та майстер-класів.
Ми можемо встановити аеропалатку у формі білої Іглу або створити дитячий простір в окремій кімнаті в самому ресторані. Можливий виїзд одного аніматора на Ваше свято або розміщення цілої локації на фестивалі чи весіллі. Ми можемо підготувати програму спеціально під Ваш захід, вік та інтереси дітей. При замовленні декількох послуг діють знижки та можливі бонуси. Зв'яжіться з нами щоб узгодити деталі.

Кришталева куля що левітує в повітрі, чи спритність рук та оптична ілюзія? Фантастичні трюки жонглера завжди привертають увагу і не залишають байдужим жодного глядача!
Для дітей - це найкраще доповнення до шоу мильних бульбашок. Чудово підходить для зустрічі гостей.

Майстер-класс що порадує кожну дитину та навідь дорослих. Артист надуває бульбашки різної форми та розмірів, вони вилітають фонтаном з його рук і різних пристосувань.
Кожна дитина є учасником шоу, адже вона може надувати і лопати бульбашки, танцювати і бавитись разом з артистом. Фінал свята – кожен може опинитися всередині мильного тунелю і зробити чудове фото на пам'ять. Веселощі, сміх, радість – це найкраще дитинство для ваших дітей, за яке вони будуть вдячні!

Величезні ляльки що зустрінуть Ваших гостей, клієнтів або розважать дітей. Гарантуємо м'якенькі обнімашки та яскраві фото на згадку!

Велетень для зустрічі гостей - є невід'ємною частиною великого свята! Різнобарвні, смішні і захоплюючі.

Щоб батьки відпочили, а дітки сповна насолодились святом радимо замовити ігрову кімнату з аніматором, мішкою Тедді та купою цікивих ігор та майстер

Кришталева куля що левітує в повітрі, чи спритність рук та оптична ілюзія?

Майстер-класс що порадує кожну дитину та навідь дорослих.