Чудова альтернатива вогняному шоу ! Ніякої копоті та неприємного запаху, у будь-яку пору року та погодні умови Ви будете насолоджуватись шоу у теплому залі не встаючи зі столу.
Поєднання танцю, світла, акробатичних трюків, майстерне володіння реквізитом та звісно, кропітка робота над кожною складовою залишать незабутні враження від побаченого!
Під променями ультрафіолету костюми артистів заграють новими фарбами, а використання новітніх технологій створить казковий оптичний ефект, що залишиться магічною загадкою для Вас і Ваших гостей.

Комедійний танцювальний виступ артистів з шоу гігантських мильних бульбашок. Дебют номеру відбувся у Абу-Дабі на фестивалі Шейха Зайди і вже пройшов чудово випробування у різноманітних погодних умовах=) Чудово підходить для дитячих свят у закритих приміщеннях і можливий виступ на вулиці за хороших погодних умов (відсутність дощу та вітру).

Сни більш ніж реальні, коли ми знаходимося в них, і тільки прокинувшись, розуміємо наскільки вони незвичайні.
Шоу-програма «Crazy Slumber» являє собою один із таких дивовижних снів. Вона вмістила в собі симбіоз флуоресцентного та LED шоу, що по справжньому створює ефект присутності уві сні. Кольорова палітра марива в рожевих та місячно синіх тонах досягається завдяки професійному освітленню. Сновидіння, наче блукаючі вогники кличуть до себе у світ мрій. Вони будуть танцювати, виконувати трюки, заворожувати постановкою з інвентарем: це і флюрне кільце, стрічка, що у вправних руках професійних гімнасток створить незвичний візуальний ефект, диво-інструмент бугенги, який при обертанні створює психоделічний ефект нескінченної спіралі і звичайно ж не обійшлось і без світлодіодного графічного реквізиту, що малює неймовірні візерунки у повітрі. Обравши саме цю програму ви отримаєте екстраординарність і витонченівсть в одному флаконі. Не зволікайте, «Crazy Slumber» заграє яскровими фарбами, як тільки виключиться світло і Ви забронюєте вільну дату;)

Цирковий номер у виконанні диво дівчини-каучук, що захоплює кожного глядача неймовірною гнучкістю тіла, виконується на оригінальному світлодіодному столику, що світиться під музику в поєднанні із шоу гігантських мильних бульбашок. Це дійство по справжньому вразить глядача своєю незвичністю та загадковістю. Ви та гості Вашого свята поринете у загадкову атмосферу зачарованого лісу, де зустрічатимуть чарівна лісова Мавка та її фрейліни. Незабутні враження та чудові фото залишаться назавжди, а циркова програма «Зачарований ліс» стане прекрасним доповненням вечора. Аналогів такого шоу Вам не знайти, тому можемо сміливо заявити, що такого Ви ще однозначно не бачили!

«Жива вода» - особлива графічно-програмована світлодіодна програма. Вона перенесе Вас у позаземний світ наповнений неоном. Ви зустрінете чарівних красунь, які вправно володіють не тільки своїм тілом але й неординарним атрибутом – новітніми технологіями. Вони насправді вражають та зачаровують, від такого дійства просто неможливо відірвати погляд! Гра зі світлом вже сама по собі створює WOW-ефект, однак це тільки одна з переваг світлодіодного LED шоу. Красуні-артистки здивують Вас своєю пластичністю та гнучкістю, а вишуканий сценічний костюм гармонійно доповнить образ. Реквізит в руках артисток стане чудовим оформленням і не залишить байдужим нікого. Він заповнить простір дивовижними графічними зображеннями, де також можуть з’явитись і власні імена, логотип, назва компанії чи події. Піксельна шоу-програма «Жива вода» чудово підходить для закритих приміщень, святкування весілля, дня народження, тематичної вечірки, клубної розважальної програми. Бажаєте неземного дива – ця програма саме для Вас. Бронюйте вже зараз!

Білосніжна мов сніг, невагома, чарівна і така таємнича - такими словами можна описати танцювально-гімнастичне світлодіодне шоу «WHITE». Ця постанова була створена, як незабутня прелюдія до першого танцю молодих, вона здатна створити казкову атмосферу, що чудово доповнить й новорічне свято. На Вас чекає вихід прекрасних артисток, професіоналів своєї справи, вбраних у світловий запрограмований костюм. Реквізит, що гармонійно доповнює загальну картину та образ і являє собою інструмент, який оформлює артистів та простір навколо них створюючи графічне зображення та візерунки. Тут є можливим і включення назв, логотипів, власних імен і т.д.
Якщо бажаєте, щоб Ваше свято було наповнено ніжністю та витонченістю програма «White» саме для Вас!

Чи бачили Ви колись як відроджується з попелу міфічна птаха сонячного царства з золотавим, мов жар, пір'ям? Мова йде про дивовижну птаху Фенікс. Кожен рух її сповнений нестримної жаги наповнити простір навколо себе світлом та золотим блиском. Її власна грація і пластичність в поєднанні зі світлодіодними ефектами- візерунками, що вималювуються у повітрі під час її танцю, стануть чудовою прикрасою на Вашому вечорі. А її присутність біля фотозони стане безпрограшною дивовижею на фотографіях разом з гостями.

Комедійний танцювальний виступ артистів з шоу гігантських мильних бульбашок.

Сни більш ніж реальні, коли ми знаходимося в них, і тільки прокинувшись, розуміємо наскільки вони незвичайні.

Цирковий номер у виконанні диво дівчини-каучук, що захоплює кожного глядача неймовірною гнучкістю тіла, виконується на оригінальному світлодіодному

«Жива вода» - особлива графічно-програмована світлодіодна програма. Вона перенесе Вас у позаземний світ наповнений неоном.

Білосніжна мов сніг, невагома, чарівна і така таємнича - такими словами можна описати танцювально-гімнастичне світлодіодне шоу «WHITE».

Чи бачили Ви колись як відроджується з попелу міфічна птаха сонячного царства з золотавим, мов жар, пір'ям? Мова йде про дивовижну птаху Фенікс.