Танець з вогнем може відбуватись як в закритих приміщеннях, з використанням спеціального палива, що не коптить та холодної піротехніки так і на відкритих площадках, де маштабність шоу збільшується за рахунок вогняних декорацій та сценічної професійної піротехніки, яка може перерости у висотні фейерверки.

Вогняне шоу на 99% є безпечним для глядачів та артистів, за рахунок ретельної підготовки до кожного виступу!

У нас є номери різних стилів. Також ми складемо неповторний номер саме для вас.

Веселе ірландське свято до Дня Святого Патріка, що споконвіків лунає по всьому світі 17 березня, не омине жителів міста чи села. Це час веселощів, гучних пісень, нестримних танців та різноманіття смаколиків.
Вогняна шоу-програма в ірландській стилізації передає атмосферу описаного вище свята. Запальний ритм, те і робить, що норовить затягнути глядача у нестримний танцювальний потік, а вогонь та сотні іскор від піротехнічного феєрверку не залишать байдужим нікого. Це саме те фаєр-шоу від якого хочеться стрибати, радіти, дивуватись і просто насолоджуватись цікавим дійством. Воно чудово впишеться в такі масові свята як: День міста, День села, свято Масляної, Івана Купала та інші етно фестивалі чи святкові події.
Не зволікайте і не вагайтесь, якщо у Вас планується гучне веселе дійство обирайте «Ірландське Вогняне Шоу»!

Запальна хореографічна вогняна шоу-програма «Мафія» в стилі джаз-модерну додасть «перчинки» Вашому святу. Вишукана елегантність 20-их років і вогонь сучасності наповнить драйвом, енергією і теплом кожного глядача. Fire-show у цьому стилі стане феєричною програмою для весілля, дня народження, корпоративу чи приватної вечірки. Саме ця постанова була представлена у різних куточках України, а саме: Закарпаття, Київ, Львів, Житомир, Одесса, Хмельницький та інші міста та області України. Виступаючи в різних регіонах ми кожного разу набираємось нового досвіду, досліджуємо ринок і бажаємо створювати в майбутньому тільки краще і цікавіше шоу, що буде вражати та дивувати. Ми гарантуємо грандіозне завершення будь-якого заходу! Бронюйте шоу заздалегідь і сама популярна програма буде радувати саме Вас та Ваших гостів.

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів. Танго — це танець, танець-розповідь, танець–почуття. Танго — це форма самовираження і самопізнання, чуттєва , делікатна й тонка.

Високого рівня технічної складності, танцювальна динамічна програма, яка починається з палкого та ніжного парного номеру Танго і з вибуховим піротехнічним фіналом. Неймовірна енергетика та емоційність цієї програми нікого не залишить байдужим.

Золоте сонце Середньовіччя оповите чарами вогняних жриць. Полум’я в їх руках - могутнє джерело сили, світла та тепла. Ритуал навіює страх, вони запалюють сонце зрання, а ввечері – ховають його за горизонт. Лицар, що дізнався про це – став на них полювати. І зімкнулось палаюче лезо мечів. Хто ж переможе???
Стало цікаво? Перед Вами одна з найзахоплюючих вогняних шоу програм у нашому арсеналі. Історія ніби знята зі сторінок книги з доповненням вогняного та піротехнічного дійства, величезна кількість спец ефектів та використання різноманіття реквізиту є невід’ємною частиною цієї шоу програми. Середньовічне Вогняне Шоу абсолютно точно занурить Вас у атмосферу тієї епохи.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може розкрити свою справжню сутність і бути живою, веселою, смішною, мрійливою та захоплюючою. Можливість насолоджуватись кожною миттю знаходження у цьому казковому світі — це чарівний дар, який потрібно берегти і цінувати кожному з нас.

Номер зайняв перше місце на конкурсі "Енергія полум'я" м. Чернігів, Приз симпатій жюрі на фестивалі "Живі вогні" м. Санкт-Петербург, брав участь у гала-концерті Київського Фестивалю Вогню, Мінського Фестивалю Вогню та фестивалю "Polna v plamenech"(Чехія).

Вічно дивитися можна на три речі: як палає вогонь, як тече вода ну і звичайно на чарівних українських красунь. Дві з цих умов ми точно виконаємо, а ось воду ми замінимо на запальні українські мотиви в сучасній обробці, що будуть лунати й радувати слух глядачів, не оминемо ми й стилізовані українські костюми і що найважливіше піротехнічний феєрверк. Святкуєте весілля в українському стилі, то це шоу саме для Вашого свята. Громадські гуляння, День міста чи села, купальські свята, зустріч іноземних партнерів та гостей потребує представлення культури українського народу. Вогняна українська шоу-програма подарує відчуття спорідненості з національною культурою України, її теплом та запальним характером українських дівчат. Вогняне шоу в українському стилі стане чудовим рішенням. Не зволікайте!

Новорічні свята не за горами і настає пора для визначення головної розважальної програми на вечір. Чудовим рішенням стане тематична вогняна шоу-програма наповнена спецефектами, акробатичними трюками та піротехнічним феєрверком. Ми створимо для Вас святкову атмосферу наповнену драйвом, яскравими емоціями, теплом та просто чудовим настроєм, щоб зустріти Новий рік радісно та весело. Яскрава зустріч гостей також є невід’ємною частиною і допоможуть Вам у цьому Новорічні герої – ходулісти в тематичних костюмах Санта-Клауса та Снігової Королеви зі скляною левітуючою кулею. Хочете зробити для своїх гостей найкращий подарунок – приємні спогади та враження, що залишаться з ними на весь наступний рік, обирайте «Новорічне Вогняне шоу»!

Веселе ірландське свято до Дня Святого Патріка, що споконвіків лунає по всьому світі 17 березня, не омине жителів міста чи села.

Запальна хореографічна вогняна шоу-програма «Мафія» в стилі джаз-модерну додасть «перчинки» Вашому святу.

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів.

Золоте сонце Середньовіччя оповите чарами вогняних жриць. Полум’я в їх руках - могутнє джерело сили, світла та тепла.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може

Вічно дивитися можна на три речі: як палає вогонь, як тече вода ну і звичайно на чарівних українських красунь.

Новорічні свята не за горами і настає пора для визначення головної розважальної програми на вечір.