Dragonfly

Чудова альтернатива вогняному шоу ! Ніякої копоті та неприємного запаху, у будь-яку пору року та погодні умови Ви будете насолоджуватись шоу у теплому залі не встаючи зі столу.
Поєднання танцю, світла, акробатичних трюків, майстерне володіння реквізитом та звісно, кропітка робота над кожною складовою залишать незабутні враження від побаченого!
Під променями ультрафіолету костюми артистів заграють новими фарбами, а використання новітніх технологій створить казковий оптичний ефект, що залишиться магічною загадкою для Вас і Ваших гостей.

Програмоване графічне світлодіодне шоу чудово підходить для закритих приміщень,клубів та приватних вечірок. Ми використовуємо останні розробки новітніх технологій для створення максимально вражаючого ВАУ ефекту світлодіодного шоу. Вражаючі картини намальовані просто в повітрі, Ваші імена або логотип компанії - від такого дійства просто неможливо відірвати погляд!
На розробку кожного костюму ми затрачаємо величезну кількість часу, щоб досягти бажанного результату. Від крою та шиття костюму до приклеювання стразів та підпаювання проводів. Ще більше часу ми затрачаємо на тренуваннях! Артистизм, гнучкість та пластичність, новітні технології- основні характеристики цієї програми.

Каучук на LED столику, ЖИВИЙ ЗВУК, гігантські мильні бульбашки, цирковий номер у виконанні чарівної гімнастки Марії Капустей.
Можливості людського тіла вражають та захоплюють кожного глядача, ще з перегляду першого циркового шоу у дитинстві. Поєднавши класику з розвитком технологій ми пропонуємо зовсім інший, новий для України формат. В шоу застосовуються новітні технології, що дозволяють програмувати світло на столику під музику, він ніби оживає і стає невід'ємною частиною номеру. Супроводжується шоу живим звуком, а саме співом талановитої артистки колективу Надії Микулець. Її голос заворожує та створює атмосферу чарівного лісу з казковими героями. Поєднання з шоу мильних бульбашок додасть повноцінної атмосфери та наповнить вечір позитивними емоціями та чудовими фото з Вашою участю.

Під час шоу Ви поринаєте в казку - птаха сонячного царства з золотавим, мов жар, пір'ям. Сяйва пера достатньо щоб освітити весь казковий сад, одного руху крила досить, щоб блищав золотим піском світ довколо нас та його герої.
Шоу супроводжується різноманітними світлодіодними ефектами, сценіним димом та світлом. Головного героя/героїв чекає подарунок-картина, що виконана золотим піском та назавжди залишеться приємною згадкою про чарівний день. Картина малюється індивідуально до кожного свята з урахуванням усіх побажань клієнта.

Комедійний танцювальний виступ артистів з шоу гігантських мильних бульбашок. Дебют номеру відбувся у Абу-Дабі на фестивалі Шейха Зайди і вже пройшов чудово випробування у різноманітних погодних умовах=) Чудово підходить для дитячих свят у закритих приміщеннях і можливий виступ на вулиці за хороших погодних умов (відсутність дощу та вітру).

Програма поєднує в собі елементи світлодіодного та флуоресцентного шоу з використанням
професійного освітлення та звуку.Відбувається за участі ходуліста (висота ходуль 0,5 або 1 м) та професійних гімнасток.

Світлодіодне танцювальне гімнастичне шоу з використанням світлодіодних костюмів та інструментів, що малюють графічні візерунки у повітрі та програмуються під музику. Можливе написання логотипів та імен. Була створена спеціально для першого танцю молодих також, чудово впишеться в казкову новорічну атмосферу.

Програмоване графічне світлодіодне шоу чудово підходить для закритих приміщень,клубів та приватних вечірок.

Каучук на LED столику, ЖИВИЙ ЗВУК, гігантські мильні бульбашки, цирковий номер у виконанні чарівної гімнастки Марії Капустей.

Під час шоу Ви поринаєте в казку - птаха сонячного царства з золотавим, мов жар, пір'ям.

Комедійний танцювальний виступ артистів з шоу гігантських мильних бульбашок.

Програма поєднує в собі елементи світлодіодного та флуоресцентного шоу з використанням

Світлодіодне танцювальне гімнастичне шоу з використанням світлодіодних костюмів та інструментів, що малюють графічні візерунки у повітрі та програм