Dragonfly

Така загадкова і містична історія далекого середньовіччя може в будь-який момент опинитися поряд з Вами! Хочете здивувати близьких? Тільки в нашому театрі Ви можете замовити захоплюючі середньовічні танці Європи, Бретонії і Скандинавії, шалені лицарські бої у справжніх обладунках, феєричні вистави про середньовічних героїв і тендітних принцес, а також самому побувати серед них: навчитися танцювати, фехтувати і стріляти з лука. А для охочих зробити своє свято ще більш особливим, ми пропонуємо фотозону і декорації.

Французькі, німецькі, норвезькі, бретонські… Це далеко не весь список танців, які ми можемо Вам показати і навчити. Антуражні танцівники зроблять Ваше свято яскравим і незвичайним, розкажуть про старовинні обряди і навіть навчать Вас танцювати самостійно, а талановиті актори огорнуть чудовою середньовічною атмосферою і покажуть сценку про справжнє кохання і дружбу.
Двоє безстрашних лицарів продемонструють Вам видовищний бій на мечах з елементами бойових мистецтв і захоплюючою розв’язкою. Затаївши подих, чуючи дзвін мечів, Ви не зможете відволіктися ні на хвилинку! Хто ж з них переможе?
Ваші гості зможуть взяти участь у квесті, різноманітних конкурсах, навчитись стрільбі з лука, а також виграти цінні призи.

Французькі, німецькі, норвезькі, бретонські… Це далеко не весь список танців, які ми можемо Вам показати і навчити.