Dragonfly

Танець з вогнем може відбуватись як в закритих приміщеннях, з використанням спеціального палива, що не коптить та холодної піротехніки так і на відкритих площадках, де маштабність шоу збільшується за рахунок вогняних декорацій та сценічної професійної піротехніки, яка може перерости у висотні фейерверки.

Вогняне шоу на 99% є безпечним для глядачів та артистів, за рахунок ретельної підготовки до кожного виступу!

У нас є номери різних стилів. Також ми складемо неповторний номер саме для вас.

Програма на основі українського національного фольклору з використанням українських мотивів у костюмах та музиці. Весела, драйвова та вражаюча. Вона чудово впишеться у святкування днів міста, села та в будь-які інші громадські свята.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може розкрити свою справжню сутність і бути живою, веселою, смішною, мрійливою та захоплюючою. Можливість насолоджуватись кожною миттю знаходження у цьому казковому світі — це чарівний дар, який потрібно берегти і цінувати кожному з нас.

Номер зайняв перше місце на конкурсі "Енергія полум'я" м. Чернігів, Приз симпатій жюрі на фестивалі "Живі вогні" м. Санкт-Петербург, брав участь у гала-концерті Київського Фестивалю Вогню, Мінського Фестивалю Вогню та фестивалю "Polna v plamenech"(Чехія).

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів. Танго — це танець, танець-розповідь, танець–почуття. Танго — це форма самовираження і самопізнання, чуттєва , делікатна й тонка.

Високого рівня технічної складності, танцювальна динамічна програма, яка починається з палкого та ніжного парного номеру Танго і з вибуховим піротехнічним фіналом. Неймовірна енергетика та емоційність цієї програми нікого не залишить байдужим.

Запальна, драйвова хореографічна шоу-програма в стилі джаз-модерну додасть перчинки у Ваше свято. Вишукана елегантність 20-их років і вогонь сучасності наповнить енергією і теплом кожного глядача. Фаєр-шоу стане чудовим рішенням для весілля, дня народження, корпоративу чи приватної вечірки. Саме це тематичне вогняне шоу було представлено у різних куточках України, а саме: Закарпатській, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Хмельницькій та інших областях. Виступаючи у різних регіонах ми даруємо незабутні враження та яскраві емоції. Нагородою для нас є посмішка й бурхливі оплески глядачів Це надихає нас на створення нових шоу-пограм, номерів та сучасних постанов. Ми вражаємо й гарантуємо феєричне завершення будь-якого заходу!

Номер, який наповнений романтикою середньовіччя, казка про відважних лицарів, благородних дам, неприступні фортеці та відвагу.
Особливість цього номеру полягає у використанні великої кількості вогняного реквізиту.
Великі палаючі геометричні фігури, захоплюючий бій на вогняних мечах, танець з полум’яними коронами та багато іншого.

17 березня у всьому світі святкують ірландське свято - День Святого Патріка, що
послужило натхненням для створення цієї програми. Весела музика та ірландські танці залишать незабутні спогади про чудовий вечір.

Вогняне танцювальне шоу з акробатичними трюками, сценічною піротехнікою та спецефектами.

Використовується професійний звук, освітлення та декорації. Можливе залучення новорічних героїв для зустрічі гостей та привітань. Пориньте в святкову атмосферу разом Dragonfly!

Програма на основі українського національного фольклору з використанням українських мотивів у костюмах та музиці. Весела, драйвова та вражаюча.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів.

Запальна, драйвова хореографічна шоу-програма в стилі джаз-модерну додасть перчинки у Ваше свято.

Номер, який наповнений романтикою середньовіччя, казка про відважних лицарів, благородних дам, неприступні фортеці та відвагу.

17 березня у всьому світі святкують ірландське свято - День Святого Патріка, що

Вогняне танцювальне шоу з акробатичними трюками, сценічною піротехнікою та спецефектами.