Dragonfly

Танець з вогнем може відбуватись як в закритих приміщеннях, з використанням спеціального палива, що не коптить та холодної піротехніки так і на відкритих площадках, де маштабність шоу збільшується за рахунок вогняних декорацій та сценічної професійної піротехніки, яка може перерости у висотні фейерверки.

Вогняне шоу на 99% є безпечним для глядачів та артистів, за рахунок ретельної підготовки до кожного виступу!

У нас є номери різних стилів. Також ми складемо неповторний номер саме для вас.

Програма на основі українського національного фольклору з використанням українських мотивів у костюмах та музиці. Весела, драйвова та вражаюча. Вона чудово впишеться у святкування днів міста, села та в будь-які інші громадські свята.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може розкрити свою справжню сутність і бути живою, веселою, смішною, мрійливою та захоплюючою. Можливість насолоджуватись кожною миттю знаходження у цьому казковому світі — це чарівний дар, який потрібно берегти і цінувати кожному з нас.

Номер зайняв перше місце на конкурсі "Енергія полум'я" м. Чернігів, Приз симпатій жюрі на фестивалі "Живі вогні" м. Санкт-Петербург, брав участь у гала-концерті Київського Фестивалю Вогню, Мінського Фестивалю Вогню та фестивалю "Polna v plamenech"(Чехія).

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів. Танго — це танець, танець-розповідь, танець–почуття. Танго — це форма самовираження і самопізнання, чуттєва , делікатна й тонка.

Високого рівня технічної складності, танцювальна динамічна програма, яка починається з палкого та ніжного парного номеру Танго і з вибуховим піротехнічним фіналом. Неймовірна енергетика та емоційність цієї програми нікого не залишить байдужим.

Запальна танцювальна програма в стилі модерн-джазу і в ритмі свінгу. Краса 50х і вогонь сучасності додасть перчинки у Ваше свято та наповнить енергією і теплом кожного глядача!

Номер, який наповнений романтикою середньовіччя, казка про відважних лицарів, благородних дам, неприступні фортеці та відвагу.
Особливість цього номеру полягає у використанні великої кількості вогняного реквізиту.
Великі палаючі геометричні фігури, захоплюючий бій на вогняних мечах, танець з полум’яними коронами та багато іншого.

17 березня у всьому світі святкують ірландське свято - День Святого Патріка, що
послужило натхненням для створення цієї програми. Весела музика та ірландські танці залишать незабутні спогади про чудовий вечір.

Пориньте у атмосферу 60-х разом з Dragonfly! Запальне шоу у ритмі рок-н-ролу. Театралізована постановка в стилі ретро. Унікальна хореографія, складні підтримки та акробатичні трюки з вогняним реквізитом в руках.

Обравши цю програму Ви відчуєте дух країни “де сходить сонце”. Використання національних мотивів Японії в декораціях, хореографії та костюмах створять незабутню атмосферу країни сакур.

Новорічна вогняна КАЗКА про палке кохання СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ та ДІДА МОРОЗА. У програмі поєднано:

  • вогняне та світлодіодне танцювальне шоу
  • ходулісти
  • контактне жонглювання
  • феєричне піротехнічне шоу

Використання професійного звуку, освітлення та декорацій. Пориньте в святкову атмосферу разом з героями новорічної казки від театру вогню та світла Dragonfly.

День, коли оживають персонажі страшних історій, легенд та казок. Драйвова вогняна вистава за участі зомбі, демонічного клоуна, велетня-чумного лікаря та живих ляльок. Висока технічна складність номерів та хореографічної складової, яскраві образи, оригінальні костюми та, як завжди — вибуховий фінал.
Шоу відбувається за участі ходуліста з використанням професійного освітлення та піротехніки.

Програма на основі українського національного фольклору з використанням українських мотивів у костюмах та музиці. Весела, драйвова та вражаюча.

Вогняне соло "Porcelain"(Порцелянова) - це розповідь про ляльку що потрапляє у світ сторонній від зайвих очей та осуджень.Місце в якому вона може

Танго — це обійми. Обійми такі близькі , що можна почути кожен удар серця партнера, його подих, кожен рух його м’язів.

Запальна танцювальна програма в стилі модерн-джазу і в ритмі свінгу.

Номер, який наповнений романтикою середньовіччя, казка про відважних лицарів, благородних дам, неприступні фортеці та відвагу.

17 березня у всьому світі святкують ірландське свято - День Святого Патріка, що

Пориньте у атмосферу 60-х разом з Dragonfly! Запальне шоу у ритмі рок-н-ролу. Театралізована постановка в стилі ретро.

Обравши цю програму Ви відчуєте дух країни “де сходить сонце”.

Новорічна вогняна КАЗКА про палке кохання СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ та ДІДА МОРОЗА. У програмі поєднано:

День, коли оживають персонажі страшних історій, легенд та казок.